Kalendarze

W naszej ofercie znajdą Państwo:

smycze reklamowe - stanowią obecnie jeden z najpopularniejszych nośników-gadżetów reklamowych. Ponieważ można je nosić nieomal wszędzie, pozwalają na dotarcie do szerokiego kręgu odbiorców. Oferujemy smycze reklamowe termotransferowe, żakardowe, naszywane, sitodrukowe i flockowe.

kalendarze ścienne - świetny sposób na całoroczną reklamę. Oferujemy kalendarze jednoplanszowe, wieloplanszowe, trójdzielne i jednodzielne. Na kalendarzach wykonujemy dowolny nadruk reklamowy bądź są przygotowywane wg indywidualnego projektu graficznego.

foldery i ulotki reklamowe - drukujemy foldery i ulotki reklamowe w różnych formatach. Foldery reklamowe to profesjonalna i elegancka forma prezentacji Twojej firmy.

teczki firmowe - wykonujemy teczki ofertowe dopasowane do dokumentów formatu A4, z nadrukiem jednostronnym bądź dwustronnym z wykończeniem lakierowym. W dolnym skrzydełku teczki znajduje się miejsce na wizytówkę.

koperty firmowe - proponujemy szeroką gamę kopert z nadrukiem firmowym lub okolicznościowym na dowolnych formatach z okienkiem lub bez, samoklejących albo z paskiem zabezpieczającym.

Studio Reklamowe SmyczePolityka prywatności